27 lut '08

Kafka – praktyki studenckie we Frankfurcie nad Menem

Niemiecka fundacja Hertie oferuje 7tygodniowy staż we Frankfurcie nad Menem w ramach programu „kafka”.
„Kafka” (Kommunaler Austausch Für Fortbildung und Kooperation junger Akademiker; Miejski Program Wymiany na Rzecz Dokształcania i Współpracy Młodych Absolwentów) umożliwia studentom wszystkich krakowskich uczelni odbycie praktyk we Frankfurcie nad Menem w instytucjach publicznych, m.in. w Urzędzie ds. Planowania Miasta, największym lotnisku międzynarodowym w Europie, muzeach i galeriach oraz najlepiej prosperujących przedsiębiorstwach miejskich.
Czas trwania stażu – 25 sierpnia – 10 października 2008r. Fundacja Hertie zapewnia miejsce stażu, przejazdy, zakwaterowanie, stypendium, kurs językowy i bogaty program towarzyszący.
Dokumenty aplikacyjne należy składać do 11 kwietnia 2008 roku w Konsulacie RFN w Krakowie, ul. Stolarska 7.
Dokładne informacje znajdują się na stronie internetowej: www.ghst.de/links/kafka