14 lis '08

Kariera fotograficzna w branży reklamowej

Marzysz o karierze fotografa branży reklamowej? Potrafisz dostrzec w otaczającym świecie niezwykłe momenty i uwiecznić je za pomocą aparatu fotograficznego? Posiadasz umiejętność ujmowanie rzeczy w niezwykły sposób i chcesz się tym podzielić z innymi?

W czasach szumu medialnego, gdzie tłok informacyjny rozrasta się z minuty na minutę, potrzeba wyrazistości jest głównym motorem napędzającym rynek informacyjno-reklamowy. W kulturze obrazkowej zdjęcia trafiające w sedno opisywanej informacji, czy realizowanej kampanii to niejednokrotnie główny element sukcesu.

W dziale Kreacje portalu www.medialine.pl w specjalnej zakładce PORTFOLIA można zaqmieścić bezpłatnie do 6 autorskich fotografii, informacje o sobie oraz odnośniki do swoich stron internetowych. Poszukujemy młodych talentów Wystarczy wysłać swoje portfolio na adres biuro@medialine.pl.

Daj się znaleźć branży reklamowej i eventowej, która potrafi docenić artystów, dzięki którym zwykła kampania staje się ponadczasowa.

Informacje o organizatorze:

Portal medialine.pl skierowany jest do ludzi poszukujących inspiracji i niestandardowego podejścia do reklamy. Portal zawiera tematyczne fora wymiany użytecznej informacji o reklamie i marketingu, które odnaleźć można w działach: Wiedza, Fakty, Kreacje oraz w Kalendarzu Branżowym. Portal posiada również Panoramę Branży, teleadresową bazę usług marketingowo-reklamowych.

Kontakt dla mediów:
Urszula Zięba
press@medialine.pl
www.medialine.pl
tel: 0 515 134 886


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę