26 lis '15

„Kariera w Finansach i Bankowości”

„Kariera w Finansach i Bankowości” w wersji elektronicznej

Zmiana to proces, poprzez który przyszłość wchodzi w nasze życie – to zdanie wypowiedziane ponad 40 lat temu przez futurologa Alvina Tofflera można by uznać za motto najnowszego przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości", który został udostępniony po raz kolejny w rozszerzonej formie na stronie www.karierawfinansach.pl.

Czy wiedziałeś, że rewolucję industrialną od rewolucji agrarnej dzieliło 8 tys. lat, wynalezienie żarówki od lądowania na księżycu niespełna 90 lat, a powstanie pierwszej przeglądarki internetowej od odczytania ludzkiego genomu już tylko 12 lat? Tempo zmian zaczyna definiować naszą rzeczywistość. Dowiedz się, jak przyspiesza świat finansów, jakich profesjonalistów będzie potrzebował w najbliższych latach i które kompetencje warto rozwijać.

Redakcja KarierawFinansach.pl już po raz 7. przygotowała dla młodych ludzi zainteresowanych pracą w szeroko pojętym sektorze finansowym publikację "Kariera w Finansach i Bankowości" na rok akademicki 2015/16, której wersję drukowaną można odebrać w biurach karier, podczas jesiennych i wiosennych targów pracy i wydarzeń organizowanych przez studenckie koła naukowe lub w salonach empik.

W najnowszym numerze przyglądamy się bliżej zagadnieniu zmiany, która silnie definiuje obecnie rynek pracy oraz wpływa na charakter wielu profesji związanych ze światem finansów. Dzięki lekturze nowego przewodnika dowiesz się m.in.
• kim są liderzy zmiany w ramach sektora nowoczesnych usług biznesowych;
• jak zarządzanie projektami wpływa na zakres obowiązków finansistów;
• jak zmieniają się relacje pomiędzy bankiem a klientami;
• jakich nowych kompetencji oczekuje od doradców konsulting innowacji;
• jak do zmian mogą przygotować nas kwalifikacje zawodowe.

Dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami z branży powstało 34 tekstów, w tym nt.: zawodów przyszłości, sektora BPO/SSC, usług finansowych i doradczych, bankowości, ubezpieczeń oraz kwalifikacji zawodowych. Dodatkowo, na czytelników czeka 57 profili pracodawców, z których można dowiedzieć się o aktualnych planach rekrutacyjnych.

Każdy z przygotowanych przez nas materiałów zawiera opisy zawodów, branż i kwalifikacji, prezentowane również w druku, jak i wywiady z specjalistami i managerami, które w pełnej formie publikujemy w wersji elektronicznej.

Przewodnik jest dostępny pod adresem www.karierawfinansach.pl/przewodnik.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę