16 gru '14

„Kariera w Finansach i Bankowości”

Odbierz przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości” na swojej uczelni

Od umiejętności prezentacyjnych głównego ekonomisty do niszowych kompetencji finansisty pracującego dla sektora nowoczesnych usług biznesowych – branża finansowa mieni się wieloma barwami i stawia na różnorodność. Przekonaj się, jak możesz wykorzystać swoje umiejętności na rynku pracy, sięgając po najnowsze wydanie przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości”.

Redakcja KarierawFinansach.pl wydała już po raz 6. przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości” przeznaczony dla młodych ludzi zainteresowanych pracą w finansach i bankowości. Wersję drukowaną przewodnika możesz odebrać w biurze karier na Twojej uczelni, podczas jesiennych i wiosennych targów pracy oraz biorąc udział w wydarzeniach organizowanych przez studenckie koła naukowe. Czekają na Ciebie aż 176 strony lektury, z której dowiesz się m.in.:

• na jakie niszowe kompetencje stawia sektor nowoczesnych usług biznesowych;
• które języki obce warto znać, by zapewnić sobie sukces na rynku pracy;
• jak wyróżnić się na rynku pracy jeszcze podczas studiów dzięki międzynarodowym kwalifikacjom zawodowym;
• jak będą kształtować się branże sektora finansowego w najbliższych latach;
• które zawody możemy uznać za przyszłościowe.

Dzięki współpracy redakcji KarierawFinansach.pl z 58 pracodawcami powstało 20 tekstów na temat branż sektora finansowego, 8 artykułów poruszających problematykę najciekawszych zawodów, 4 opisy kwalifikacji zawodowych i kilkadziesiąt profilów, w ramach których można zapoznać się z planami rekrutacyjnymi pracodawców. Nowością tegorocznego przewodnika są również dwie sekcje: IT w finansach oraz BPO/SSC.

Dla czytelników redakcja przygotowała również przejrzystą stronę internetową poświęconą przewodnikowi. Poza formatem PDF przewodnika użytkownicy mogą zapoznać się z opisami zawodów, branż i kwalifikacji w wersji rozszerzonej. W tym roku prezentujemy czytelnikom dłuższe wywiady z managerami oraz specjalistami. Przewodnik dostępny jest pod adresem www.karierawfinansach.pl/przewodnik.

Przekonaj się, jak różnorodny może być sektor finansowy i zadbaj o swoją przyszłość. Zapraszamy do lektury nowego przewodnika.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę