5 maj '14

Kariera w IT? Nowy przewodnik KarieryPlus już dostępny!

Prezentujemy najnowszy przewodnik branżowy KarieraPlus IT 2014 skierowany do wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery i poszerzaniem wiedzy z zakresu IT.

W publikacji znajdują się informacje o tym, jakich języków warto się uczyć, jacy specjaliści są poszukiwani na rynku pracy i którzy otrzymują najwyższe wynagrodzenie. Eksperci z branży radzą, na co zwracać uwagę, wybierając pracodawców, i jak owocnie współpracować z klientami. W publikacji przedstawione są także zalety i wady różnych ścieżek kariery – od zatrudnienia w korporacji po własną firmę i pracę zdalną. Ponadto organizatorzy wydarzeń branżowych sugerują, jak się zachowywać, żeby jak najwięcej skorzystać z targów czy konferencji IT, natomiast przedsiębiorcze kobiety opowiadają o własnych start-upach. W poradniku rekrutacyjnym można przeczytać o tym, jakich błędów wystrzegać się w CV, na jakie umiejętności zwracają uwagę rekruterzy podczas rozmowy kwalifikacyjnej i co weryfikują testy. W przewodniku znajdują się także prezentacje pracodawców, którzy aktualnie rekrutują informatyków różnych specjalności.

KarieraPlus IT w wersji elektronicznej jest dostępna na stronie: http://karieraplus.pl/przewodniki

Zachęcamy również do odwiedzenia strony www.karieraplus.pl i profilu na Facebooku www.facebook.com/KarieraPlus, gdzie publikowane są bieżące informacje dotyczące pracy, praktyk, kariery i pracodawców.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę