28 wrz '16

Konferencja Coachingowa Digital Age Coaching

Szanowni Państwo,
mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanej przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, jesienią tego roku, konferencji coachingowej Digital Age Coaching.

Konferencja DAC 2016 skierowana jest do biznesu, zarówno do HR managerów, HR Business Partners etc, osób zarządzających zespołem (średni i wyższy level), osób planujących zmiany w swojej karierze zawodowej czy prowadzących własny biznes.

Tematyka konferencji – Digital Age Coaching. Leadership i empowerment w organizacji ? ma na celu przybliżenie jej uczestnikom nie tyle sam coaching, co rolę narzędzi coachingowych, które okazują się bardzo przydatne w codziennym życiu organizacji.
Stawiamy na pokazanie praktycznego zastosowania coachingu w rozwijaniu organizacji, tak by działała ona naprawdę efektywnie i sprawnie.
Jednym z prelegentów, którzy uświetnią wydarzenie będzie Pan Prezes Sławomir Lachowski, a obok niego liczni coachowie, m.in. dr Grażyna Urbanik-Papp, Elżbieta Cwynar-Budzińska, Joanna Zawada-Kubik, Aleksandra Pogorzelska czy Doug Strycharczyk.

Wydarzenie będzie miało miejsce 18/10/2016 w hotelu Park Inn by Radisson w Krakowie.

Podaję link do:
1) strony: http://digitalagecoaching.pl
2) Wydarzenia na Facebook https://www.facebook.com/events/161646010911306
3) na Linkedin https://www.linkedin.com/company/10888287
I oczywiście nasz social-mediowy hashtag #DAC2016WSE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę