28 lis '23

Konferencja: Doing business in Italy

Konferencja: Doing business in Italy

 

Centrum Business in Małopolska serdecznie zaprasza na wydarzenie „Doing business in Italy”, które odbędzie się 6 grudnia 2023 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego.

W rozwoju gospodarczym, szczególnie ważną rolę odgrywa międzynarodowa wymiana handlowa, która generuje wzrost poziomu eksportu i inwestycji zagranicznych. Jednym z najważniejszych partnerów handlowych Polski są Włochy. Wymiana handlowa z Włochami wzrasta z roku na rok.  W zeszłym roku zajmowały one wysoką 4. pozycję w eksporcie z Małopolski i 4. pod względem udziału w imporcie do Małopolski.

Wydarzenie „Doing business in Italy” będzie wyjątkową okazją do pogłębienia wiedzy i spotkania z ekspertami obecnymi na rynku włoskim. Podzielą się oni praktyczną wiedzą o tym jak korzystać z szans i unikać zagrożeń czekających na debiutantów, przybliżą możliwości jakie oferuje rynek włoski.

Dla kogo?

Zapraszamy małopolskich przedsiębiorców aspirujących dopiero do wejścia na rynek włoski, a także firmy zainteresowane rozwojem współpracy z firmami włoskimi. W szczególności z takich branż jak: infrastrukturalna (budowlana, materiały budowlane itp.), spożywcza, logistyczna, IT, i inne.

Więcej informacji o wydarzeniu jest na naszej stronie www (link).


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę