19 kwi '07

Konferencja i Turnieju Negocjacyjnym 'N-Gram’

Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA oraz Koła Naukowego BATNA, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w:

Konferencji i Turnieju Negocjacyjnym ‘N-Gram’

Odbędą się one w dniach 21-22 kwietnia 2007, w Hotelu OPTIMA w Krakowie.

Przedsięwzięcie adresowane jest do aktywnych studentów chcących podnosić swoje umiejętności i kompetencje w sztuce dochodzenia do porozumienia. Organizatorzy za cel postawili sobie promowanie harvardzkiego sposobu negocjowania, rozumianego jako procesu kreowania maksymalnych zysków dla obu stron. Podejście takie pozwala na osiągnięcie zamierzonych celów w sposób, który przekłada się na długofalową i satysfakcjonującą współpracę partnerów w negocjacjach.

Turniej Negocjacyjny po raz pierwszy organizowany jest w Krakowie i jest to największe w Polsce wydarzenie tego typu. Skierowany jest on do studentów wszystkich kierunków, z całej Polski. W turnieju udział weźmie 36 dwuosobowych zespołów. Podczas pierwszego dnia, uczestnicy zmierzą się ze sobą w szeregu gier negocjacyjnych i drogą stopniowych eliminacji wyłonionych zostanie dwanaście najlepszych zespołów, które drugiego dnia rywalizować będą w półfinale. W finale znajdą się trzy zespoły z najlepszymi wynikami. O ostatecznym zwycięstwie zadecydują punkty zdobyte w ostatniej grze oraz jury, które oceniać będą m.in. zarządzanie czasem, twórcze poszukiwanie rozwiązań konfliktu, sztukę argumentacji, umiejętność współpracy i inne. Dla najlepszych przewidziane zostały atrakcyjne nagrody.

Równolegle do turnieju toczyć się będzie konferencja, podczas której studenci będą mieli okazję wziąć udział w cyklu wykładów i szkoleń (poruszane będą m.in. takie zagadnienia jak umiejętne kierowanie negocjacjami, etapy dochodzenia do porozumienia, konstruktywne rozwiązywanie konfliktów, strategie oraz taktyki stosowane w negocjacjach, wpływ ideologii i postawy na perswazję) przygotowanych przez trenerów ze sprawdzonych firm oraz wybitnych przedstawicieli środowiska akademickiego.

Do uczestnictwa w Turnieju zapraszamy dwuosobowe drużyny, a informacje dotyczące zapisów zarówno na Turniej, jaki i szkolenia pojawią się już wkrótce na stronie www.n-gram.pl
Tam znajdziecie także harmonogram.
Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie pytania i wątpliwości możecie kierować na adres: biuro@ngram.fc.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

KNP Pragma i KN Batna


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę