20 wrz '10

Konferencja – "Młodzież w pracy" – POLECAMY!!!

Krakowska Rada Samorządów Uczniowskich działająca przy Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie, organizuje Konferencję pod nazwą „Młodzież w Pracy”.

Projekt ma na celu upowszechnienie wiedzy na temat przeciwdziałania bezrobociu wśród młodych ludzi z terenu Małopolski. Chcielibyśmy także ocenić skalę bezrobocia, zadać pytania o jego przyczynę oraz poszukać możliwości przeciwdziałania braku pracy wśród młodzieży. Uczestnikami Konferencji będzie młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu województwa małopolskiego, a także zaproszeni goście: politycy i eksperci. Konferencja odbędzie się w Krakowie w dniach od 15 do 17 października 2010 roku. Program Konferencji obejmuje warsztaty oparte na pracy
w grupach, której rezultatem ma być zbudowanie bazy pomysłów i sposobów mobilizowania młodych ludzi do większej aktywności w poszukiwaniu pracy. Będziemy również dyskutować z zaproszonymi ekspertami o możliwościach angażowania się władz lokalnych
w rozwój małej przedsiębiorczości, o skuteczności Programu „Pierwsza Praca” oraz
o szansach na znalezienie dobrego zawodu. Wynikiem naszej pracy będzie wydawnictwo pokonferencyjne w formie drukowanej i cyfrowej.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie młodzieży z Państwa organizacji i placówek informacji o naszej Konferencji. Na naszej stronie www.mlodziezwpracy.pl znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, który prosimy wypełnić i przesłać do 24 września br. na adres: krsu@poczta.fmAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają: nocleg, wyżywienie, wszelką pomoc techniczną oraz ciekawy program. Koszt dojazdu pokrywają uczestnicy.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę