17 mar '09

KONKURS 10 000 ZŁ!

Konkurs dla studentów.
Z fantastycznymi nagrodami, Citi Handlowy nie dość że zapłaci za najlepszy innowacyjny pomysł to jeszcze zaprosi na staż autora najlepszego rozwiązania.
Konkurs trwa do 31 marca.

Konkurs zapewnia laureatowi pokaźny zastrzyk gotówki – 10 000 zł oraz umożliwia zdobycie bezcennego doświadczenia zawodowego w jednym z największych Banków w Polsce i na świecie. Zwycięzca w czasie odbywania stażu będzie mógł wykazać się swoją pomysłowością przy wdrażaniu własnego pomysłu.
Pozostałe nagrody to 5 stypendiów po 2000 zł.

Zadanie konkursowe nie jest skomplikowane i nie wymaga szczegółowej wiedzy na tematy finansów i bankowości.
Konkurs jest adresowany do wszystkich studentów, wszystkich kierunków. Warunek to przelanie na papier w formie krótkiego eseju pomysłów na nowoczesną bankowość.
Do wyboru jest 5 tematów związanych m.in. z funkcjonalnością konta osobistego, powstaniem nowych usług bankowych, innowacyjnego wykorzystania karty kredytowej, lokowaniem nadwyżek finansowych, a także niestandardowymi rozwiązaniami dla małych i średnich firm….

Na pewno wszyscy choć raz narzekali na proponowane przez banki rozwiązania i usługi…
Konkurs pozwala przelać swoje spostrzeżenia i zastrzeżenia na papier… a także, kto wie, zmienić oblicze polskiej bankowości.

Wszystkie niezbędne informacje o konkursie znajdują się na stronie www.innowacjewbankowosci.pl.

Konkurs jest pierwszym przedsięwzięciem tego rodzaju, skierowanym do studentów z całej Polski. Celem konkursu jest pobudzenie młodych ludzi do kreatywnego myślenia o bankowości – uważanej za jedną z bardziej skostniałych branż, ale także poznanie potrzeb młodych Polaków. Konkurs ma łączyć młodość i pomysłowość ze światem finansów.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest napisanie krótkiego eseju, na jeden z poniższych tematów, które możesz potraktować bardzo szeroko – jako drogowskazy – liczy się innowacyjność i świeżość pomysłów!

Oto tematy, do wyboru:

1. Jakie funkcjonalności powinno mieć innowacyjne konto osobiste, aby przekonać klienta do jego założenia lub zmiany banku?
2. Jakie innowacyjne rozwiązania bankowe, których brakuje bankowości detalicznej w Polsce wydają Ci się szczególnie godne uwagi i dlaczego? Zwróć uwagę m.in. na możliwości wykorzystania telefonów komórkowych w bankowości.
3. Innowacyjne sposoby wykorzystania płatniczej karty przedpłaconej. Jakie cechy powinna posiadać, aby jak najpełniej odpowiadać na potrzeby finansowe klienta?
4. Lokowanie nadwyżek finansowych w 2020 roku – wpływ trendów światowych na zachowania polskich przedsiębiorców. Jakie elementy pozwolą zbudować innowacyjną ofertę, która sprosta wymaganiom klientów w określonej perspektywie czasowej?
5. Innowacje w rozwoju bankowości dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw na rynku polskim. Rozważ jedną z następujących kwestii:
– zmiany w okresie ostatniego roku oraz kierunki rozwoju na najbliższe 2 lata
– ewolucja potrzeb i zachowań klientów
– rozwój oferty produktowej i kanałów dotarcia/dystrybucji/obsługi
– metody akwizycji i aktywacji klientów
– zmiany wynikające z pojawienia się nowych graczy na rynku.

Tematy i warunki konkursu dostępne na stronie www.innowacjewbankowosci.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę