27 mar '08

KONKURS Banku Millennium

Bank Millennium przygotował konkursy dla studentów wszystkich lat i kierunków studiów dotyczące komunikacji marketingowej, inwestycji oraz rozwijania pasji. W ramach konkursów oprócz atrakcyjnych nagród można wygrać praktykę w Banku w Polsce i/lub w Lizbonie.

Jesteś pracownikiem Departamentu Komunikacji Marketingowej.

Twoim zadaniem jest przygotowanie 30 – 45 sekundowego spotu reklamowego dla produktu Konto Student. Budżet nie jest ograniczony, liczy się kreatywność i dobry pomysł.

Reklama powinna prezentować cechy produktu oraz uwzględniać:
Pozycjonowanie marki:

Każda reklama Banku Millennium musi nieść następujący przekaz:
„Szczerze dbamy o codzienne życie ludzi. Życie uczy nas wypracowywać rozwiązania. Inspiruje nas życie.”

Kryteria merytoryczne:
Dobra kampania reklamowa musi zrealizować następujące cele:
· Być zapamiętana – widzowie powinni potrafić opisać reklamę i produkt, a także kojarzyć reklamę z firmą.
· Być dobrze zrozumiana – widzowie muszą właściwie rozumieć wiadomość, którą chcemy przekazać oraz produkt, który chcemy sprzedać.
· Podobać się – oglądanie reklamy powinno sprawiać przyjemność i wzbudzać pozytywne emocje.

Przygotuj scenariusz przykładowej reklamy.
Twoja praca nie może przekroczyć 2 stron A4
Powodzenia!

Na rozwiązania przesłane na adres: CAGWU@bankmillennium.pl z tytułem e-maila: „Konkurs – Millennium Project” czekamy do 7 kwietnia 2008.

Główna nagroda to praktyka w Millennium Bcp w Lizbonie oraz nagrody rzeczowe.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.bankmillennium.pl/kariera/

Jeśli rynek kapitałowy nie ma dla Ciebie tajemnic i wiesz, w jaki sposób i kiedy inwestować, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.
Główne nagrody to palmtop i praktyki w Banku Millennium!

Case pierwszego etapu

Ty jako expert rynku kapitałowego bardzo dobrze wiesz, w jaki sposób i kiedy warto jest inwestować. Jeden z Twoich kluczowych klientów poprosił Cię o prognozę wartości następujących wskaźników, par walut oraz cen towarów na dzień 7 kwietnia 2008:
· WIG 20;
· SP & 500;
· Złoto (w USD);
· EUR/PLN;
· Ropa naftowa ( wartość baryłki Brent w Londynie).
Swój wybór uzasadnij skróconą analizą fundamentalną i technicznę.

Na rozwiązania przesłane na adres CAGWU@bankmillennium.pl z tytułem e-maila: „Konkurs – Millennium Profit” czekamy do 3 kwietnia 2008.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: www.bankmillennium.pl/kariera/

Masz pasje, ale brakuje Ci funduszy na spełnienie swojego marzenia?
Przekonaj nas, że jesteś świetny w tym, co robisz, a my pomożemy zrealizować Twoje plany!

Ogłaszamy konkurs dla wyjątkowych studentów posiadających nietuzinkowe hobby.
Zwycięskiej drużynie pomożemy sfinansować jej pasje (dofinansujemy przedsięwzięcie kwotą 10.000 Złotych)

Czekamy na Wasze prace przedstawiające Was oraz Wasze przedsięwzięcie w zakresie badań, hobby, podróży lub sportu.

Autorów 5, naszym zdaniem najciekawszych, prac zaprosimy na finałowy Millennium Weekend, gdzie będziecie mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów i przekonania Jury złożonego z Dyrektorów i Ekspertów Banku, że to właśnie Wam należy się główna nagroda.

Na rozwiązania przesłane na adres CAGWU@bankmillennium.pl z tytułem e-maila „ Konkurs – Millennium Chance czekamy do 18 kwietnia 2008r.

Wykorzystaj swoją szansę!