23 paź '14

Konkurs „Career Hacking”

Credit Agricole zaprasza młodych ludzi, którzy planują lub rozpoczynają karierę zawodową do udziału w konkursie „Career Hacking”. Dwudziestu finalistów będzie miało okazję sprawdzić swoje predyspozycje zawodowe w trakcie warsztatów we Wrocławiu, pracując nad case studies. Spośród nich zostanie wyłonionych pięciu zwycięzców, którzy pojadą w sześciodniową, edukacyjną podróż do Paryża.

Konkurs przewidziany jest dla osób pomiędzy 18 a 27 rokiem życia konkurs, w którym uczestnictwo pomoże im zaistnieć na rynku pracy.
„Career Hacking” pozwoli jego uczestnikom zmierzyć się z prawdziwymi zadaniami biznesowymi, poznać realia pracy w dużej organizacji oraz nawiązać kontakty z ekspertami pracującymi w banku. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się poprzez aplikację, która już od 20 sierpnia 2014 r. jest dostępna na fanpage’u korporacyjnym Credit Agricole na Facebooku.

Pierwszy etap konkursu to rekrutacja uczestników. Jednak zamiast rozmowy kwalifikacyjnej, jury będzie oceniać pomysłowość kandydatów. Dlatego zadaniem konkursowym będzie przygotowanie prezentacji o sobie, swoich umiejętnościach i mocnych stronach.

Ze zgłoszeń zostanie wybrana najlepsza dwudziestka (TOP 20), która przyjedzie na „Hackaton”, czyli spotkanie szkoleniowe, będące jednocześnie drugim etapem konkursu. Po jego zakończeniu każdy z finalistów otrzyma certyfikat udziału w „Hackatonie”, indywidualny raport preferencji stylu pracy oraz zestaw książek popularno – naukowych
Pięciu zwycięzców „Hackaton’u” pojedzie w edukacyjną podróż do Paryża, podczas której odwiedzą m.in. siedzibę Crédit Agricole w Montrouge , Technolab oraz najbardziej znane zabytki francuskiej stolicy.

REJESTRCJA: www.dopierwszejpracy.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Olga Wieszczek, starszy specjalista ds. Public Relations , owieszczek@credit-agricole.pl, 71 377 85 14


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę