24 paź '13

Konkurs dla studentów

Wyzwanie z kuponem rabatowym

Podejmij wyzwanie i sprawdź swoją wiedzę w praktyce! Wygraj staż w międzynarodowym start-up’ie Rocket Internet lub MacBook’a Pro!

Chcemy pobudzić Cię do działania i dać Ci możliwość sprawdzenia siebie i swoich umiejętności w zakresie marketingu dając Ci do rozwiązania prawdziwy case związany z naszą firmą. Wierzymy, że nie samą wiedzą teoretyczną żyje student!
Co to za zadanie i jak mogę je rozwiązać ?

Zadanie konkursowe z zakresu marketingu internetowego zostanie ogłoszone 28 listopada. Zanim przystąpisz do rozwiązania case’a, będziesz mógł wziąć udział w sesji szkoleń online, w których możesz dowiedzieć się na co powinieneś zwrócić uwagę przy przygotowaniu swojej odpowiedzi. Jest to doskonała okazja, aby uzyskać cenne odświadczenie i zwiększyć swoje szanse na wygraną!

Na nadesłanie pracy będziesz miał dokładnie 2 tygodnie, więc już dzisiaj zapisz sobie w kalendarzu, że 5 grudnia mija ostateczny termin, w którym przymujemy rozwiązania.
Jak mogę wziąć udział?

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, należy rozwiązać case oraz wysłać nam pracę na mail coupon-challenge@cuponation.com. Treść zadania usłyszysz podczas drugiej sesji szkoleń online lub wejdź na naszą stronę po 28 llistopada.
Co mogę wygrać?

Konkurs zorganizowany zostanie w ponad 10 krajach, w których istnieje firma CupoNation. Z każdego kraju zostanie wyłoniona najlepsza 3 uczestników, którzy otrzymają zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na praktykę do firmy w zakresie Online Marketing’u lub Business Development.

Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybrany jeden międzynarodowy zwyciężcza, który wygra 3 miesięczna płatną praktykę w stolicy Bawarii – Monachium wraz z pokrytym zakwaterowaniem lub MacBook’a Pro do wyboru!

Nie wachaj się, odwiedź naszą stronę i…

…podejmij wyzwanie!

W razie jakichkolwiek pytań na temat konkursu lub samej firmy pozostajemy do Waszej dyspozycji pod adresem e-mail: magdalena.mazurkiewicz@cuponation.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę