13 paź '09

KONKURS – EXPERIENCE

Experience PwC jest interaktywnym konkursem przeznaczonym dla studentów III roku studiów licencjackich oraz magisterskich, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, I i II roku studiów uzupełniających oraz absolwentów uczelni wyższych zainteresowanych tematyką finansów, rachunkowości lub prawa podatkowego. Do tej pory wyłoniliśmy ponad 40 laureatów, którzy zostali nagrodzeni praktykami w naszej firmie. Część z nich otrzymała od nas ofertę stałej pracy, rozpoczynając w ten sposób swoją karierę w PwC.
Experience PwC daje możliwość sprawdzenia się w audycie lub doradztwie podatkowym studentom zainteresowanym branżą konsultingową i znającym język angielski.
Każdy z 3 jego etapów pokazuje specyfikę naszej pracy i sprawdza umiejętności.
Kolejna edycja konkursu rusza już 9 października. Na formularze zgłoszeniowe oraz rozwiązanie testu czekamy do 1 listopada. Natomiast do 27 listopada uczestnicy będą mieć czas na rozwiązanie case’ów on-line. Finałowa konferencja odbędzie się w dniach 11-13 grudnia.

www.experiencepwc.pl

ETAPY

Pierwszy etap to test on-line dotyczący konkretnego, wybranego przez uczestnika obszaru: audytu, doradztwa podatkowego lub doradztwa finansowego. Na jego wykonanie nie ma limitu czasu, ale musi być wypełniony za jednym razem. Pod uwagę weźmiemy tylko pierwszy z nadesłanych testów z określonej dziedziny.
Wszystkie osoby, które prześlą dobre odpowiedzi na pytania testowe, zostaną zaproszone do drugiego etapu, którym będzie case on-line z jednej z powyższych dziedzin, która została wybrana w czasie rozwiązywania testu. Dostęp do case’a będzie wymagał znajomości hasła, które zostanie przekazane drogą mailową laureatom pierwszego etapu.

Grupa 30 osób, których rozwiązania będą najlepsze pod kątem merytorycznym, zostanie zaproszona na finał mający charakter Konferencji Wyjazdowej. W czasie jej trwania, Twoim zadaniem będzie już nie tylko studium przypadku, ale także konieczność wykazania się umiejętnością pracy w zespole, komunikacji, organizacji pracy i negocjacji w czasie interaktywnego kazusu. Ale praca to nie wszystko! Konferencja Wyjazdowa to także czas spędzony na wspólnej, dobrej zabawie!
Pośród nagród czekających na najlepszych znajdziesz m.in. praktyki w PricewaterhouseCoopers, kursy językowe, zestawy publikacji oraz wycieczkę zagraniczną.

KALENDARIUM KONKURSU:

 9 października – start V edycji Experience PwC
 1 listopada – termin rejestracji i nadsyłania rozwiązań testów on-line
 27 listopada – termin nadsyłania rozwiązań case’ów on-line
 11-13 grudnia – Konferencja Finałowa.

www.experiencepwc.pl

PARTNERZY KONKURSU
EMPIK School, Wydawnictwo Naukowe PWN

PATRONI MEDIALNI KONKURSU
Gazetapraca.pl, Studentnews.pl, Kariera.com.pl, Magiel, Manko, Gazeta Studencka


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę