14 paź '20

Konkurs graficzny dla studentów i absolwentów.

KONKURS DLA GRAFIKÓW

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych grafików do udziału w konkursie na zaprojektowanie logo marki perfum Passion.

Organizator konkursu dla zwycięzcy przewiduje nagrodę finansową w kwocie 2000 zł.

Konkurs na logo skierowany jest do grafików, którzy potrafią przełamywać stereotypy i nie obawiają się wyzwań. Do osób otwartych i świadomych, że nasza przestrzeń wymaga dbałości o estetykę oraz kreatywnego podejścia.

Co należy zrobić?

1. Zapoznać się regulaminem konkursu.
  2. Opracować logo marki perfum z feromonami zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie.
  3. Przesłać projekt do 30 listopada 2020 r. na adres marketing@nprofit.pl w temacie emaila wpisując „KONKURS”.

Uwaga! Niezależnie od dostarczenia pracy drogą elektroniczną, Uczestnik zobowiązany jest dostarczyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, np. za pośrednictwem Poczty Polskiej lub innej firmy kurierskiej – w formie przesyłki z potwierdzeniem jej nadania.

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są tutaj.