5 paź '09

KONKURS NA ARTYKUŁ O EDUKACJI I RYNKU PRACY

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji zaprasza studentów z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie na artykuł naukowy o edukacji i rynku pracy.

Oczekujemy prac odnoszących się do jednej z tematyk: problemy szkolnictwa zawodowego, system kształcenia a potrzeby rynku pracy, kształcenie ustawiczne, problemy rynku pracy na obszarach wiejskich, instytucje rynku pracy i ich usługi, niepełnosprawni na rynku pracy, studenci i absolwenci szkół wyższych na rynku pracy, dyskryminacja na rynku pracy i metody jej przeciwdziałania oraz metody analiz i prognozowania rynku pracy – zastosowanie, aplikacje.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe (m.in. netbooki). Najlepsze prace zostaną wydane drukiem. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2009 r.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie Małopolskiego Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji.

Patronat honorowy nad konkursem obiął Wicemarszałek Województwa Małopolskiego pan Roman Ciepiela.