27 lut '06

Konkurs o staż w Telewizji Polskiej

Telewizja Polska już po raz drugi organizuje konkurs o staż dla studentów szkół wyższych, z kierunków: handel zagraniczny, zarządzanie, marketing, PR, dziennikarstwo. Zapraszamy jednak także studentów innych kierunków, zainteresowanych tematyką mediów, reklamy i marketingu. Warunkiem udziału w konkursie jest uczestnictwo w jednym z serii kilku wykładów, towarzyszących konkursowi. Nagrodami są płatne praktyki w Biurze Marketingu i Promocji, Biurze Współpracy Międzynarodowej i Handlu oraz Biurze Reklamy TVP S.A.

Konkurs ma na celu wzmocnienie składu osobowego Biura Marketingu i Promocji, Biura Współpracy Międzynarodowej i Handlu oraz Biura Reklamy Telewizji Polskiej młodymi talentami, których na pewno nie brakuje wśród prawie dwumilionowej braci studenckiej w Polsce.

Pierwsze seminarium, towarzyszące konkursowi odbyło się we Wrocławiu. Kolejne odbędzie się 1 marca 2006 r. w Warszawie oraz 8 marca 2006 r. o godzinie 12.30 na Akademii Ekonomicznej w Krakowie (sala 9, Pawilon Dydaktyczno – Sportowy). Wykład "Rynek mediów w Polsce – Telewizja Polska S.A. jako nowoczesne narzędzie marketingowe" poprowadzi Piotr Gaweł, członek Zarządu TVP ds. marketingu i reklamy. Po wykładzie pracownicy TVP zaprezentują zadania, a także poprowadzą krótkie seminarium wprowadzające, które ułatwi uczestnikom poprawne przygotowanie prac konkursowych.

Autorów najlepszych prac zaprosimy na finał konkursu, który odbędzie się w maju 2006 r. w ośrodku szkoleniowym. Podczas dwudniowych warsztatów finałowych uczestnicy będą mieli okazję rozwiązywać zadania w kilkuosobowych zespołach. Jury będzie brało pod uwagę zarówno wiedzę i zdolności danej osoby, jak i umiejętność pracy w grupie.

Zadania konkursowe zostały dobrane w taki sposób, żeby wykazać się mogli studenci o rozmaitych predyspozycjach. Wszelkie informacje na temat konkursu, w tym terminy i miejsca kolejnych seminariów będą zamieszczane na stronie http://www.jestesnajlepszy.tvp.pl Pytania prosimy kierować na adres: jestesnajlepszy@tvp.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę