19 wrz '13

Konkurs oraz quiz „UK jest OK”

Co wiesz o Wielkiej Brytanii? Sprawdź się i poleć do Londynu!

Jeśli wiesz co to jest „bank holiday", gdzie znajduje się siedziba królowej brytyjskiej i ilu zawodników liczy drużyna krykieta – masz szansę wygrać bilet lotniczy do Londynu w konkursie przygotowanym przez British Council.

Z okazji swojego 75-lecia w Polsce, British Council organizuje konkurs oraz quiz „UK jest OK” sprawdzający co wiemy o Wielkiej Brytanii. Pod adresem ciekawe.onet.pl/ukjestok czeka na nas 15 pytań na temat kultury, tradycji, jedzenia, sportu, muzyki i języka. Część konkursowa składa się z pytania zamkniętego i otwartego. Na zwycięzców czekają nagrody:

– za zajecie miejsca I: lotniczy bilet powrotny z Warszawy do Londynu na 3 dni, ważny w dowolnym okresie od 12 listopada do 15 grudnia 2013;

– za zajęcie II miejsca: voucher 50% zniżki na kurs językowy w szkole językowej British Council do wykorzystania w Warszawie lub Krakowie;

– za zajecie III miejsca: voucher na egzamin IELTS (International English Language Testing System).

Konkurs trwa od 16 września do 16 października 2013 r. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie konkursy.onet.pl/specjalne/konkurstestwiedzy/konkurs.html.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę