19 lut '08

Konkurs PricewaterhouseCoopers Experience PwC!

Jeszcze tylko niecałe 2 tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia drugiej edycji konkursu PricewaterhouseCoopers Experience PwC! Już 21 lutego poznacie nasze trzy zadania konkursowe, które zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. Każdy uczestnik ma możliwość wyboru spośród tematyki audytowej, podatkowej oraz doradczej. Konkurs przeznaczony jest dla studentów III-V roku i absolwentów dowolnych kierunków studiów.

Grupę najlepszych 30 osób, zaprosimy na finał mający charakter Konferencji Wyjazdowej. Zwycięska grupa nagrodzona zostanie praktykami w naszej firmie, a wyróżniającym się osobom spośród reszty finalistów, przyznamy nagrody rzeczowe i zaprosimy na specjalistyczne szkolenia. Na Twoje zgłoszenie i rozwiązanie czekamy do 2 kwietnia 2008.