26 kwi '13

Konkurs wiedzy o Funduszach Europejskich pn. Przestudiuj Fundusze

Konkurs wiedzy o Funduszach Europejskich pn. Przestudiuj Fundusze, skierowanego do studentów małopolskich uczelni wyższych, uprzejmie informuję, iż Główny Punkt Informacyjny organizuje bezpłatne spotkania informacyjne nt. wdrażania środków unijnych.

Podczas spotkania informacyjnego, kierowanego do wszystkich zainteresowanych unijną tematyką młodych ludzi, konsultanci przedstawią praktyczną stronę wdrażania i realizacji Programów Operacyjnych wchodzących w skład Narodowej Strategii Spójności oraz omówią podstawowe ścieżki uzyskania dotacji na otwarcie i rozwój własnej firmy.

Darmowe wykłady odbywać się będą przy ulicy Wielickiej 72 B w Krakowie w Sali 106.

Dodatkowo przypominam, iż wszyscy chętni studenci którzy chcą wziąć udział w finale konkursu wiedzy unijnej Przestudiuj Fundusze, który odbędzie się 22 maja w Krakowie, mogą za pośrednictwem formularza dokonać zgłoszenia do 10 maja. Na finalistów konkursu czekają atrakcyjne nagrody: tablet, aparat cyfrowy i mp4.

Szczegóły konkursu opisane zostały na stronie: www.fundusze.malopolska.pl/przestudiujfundusze .