16 maj '14

"Kontrakty terminowe bez tajemnic"

"Kontrakty terminowe bez tajemnic" – zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach już 21 maja w Krakowie!

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie organizuje cykl 14 bezpłatnych spotkań w największych miastach Polski. Pierwszym punktem na mapie spotkań w ramach ogólnopolskiego roadshow był Lublin, potem kolejno Warszawa, Sopot, Katowice i Szczecin. Następne spotkanie odbędzie się już 21 maja (środa) w Krakowie w Hotelu Qubus przy ul. Nadwiślańskiej 6. Zaczynamy o godzinie 18:00.

Spotkania kierowane są do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych tematyką kontraktów terminowych oraz obecną sytuacją na rynku giełdowym w Polsce. Bezpłatne uczestnictwo w spotkaniu wynika z idei organizacji spotkań, których celem jest budowanie i wzmacnianie wiedzy o polskim rynku kapitałowym i instrumentach finansowych. Tym razem, mając na uwadze trudności jakie towarzyszą zagadnieniom związanym z kontraktami terminowymi.

Na spotkanie może zapisać się każdy, kto chciałby zgłębić tematykę kontraktów uzupełniając formularz rejestracyjny na stronie: www.dm.pkobp.pl. Ewentualne pytania należy kierować na adres: dm.zws@pkobp.pl.

Szczegółowe informacje na temat agendy spotkania znajdują się na stronach www.dm.pkobp.pl oraz www.gpw.pl. Wykład poprowadzą eksperci reprezentujący Nasz Dom Maklerski oraz GPW w zakresie zagadnień dotyczących kontraktów terminowych i analizy rynku kapitałowego w Polsce – Marcin Kwaśniewski oraz Paweł Małmyga. W czasie spotkanie głos zabierze także przedstawiciel Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Uczestnicy otrzymają dyplom potwierdzający ich uczestnictwo w spotkaniu oraz wezmą udział w losowaniu upominków.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę