26 mar '09

Kwiecień Miesiącem Inwestycji – RYZYKO NAS NAKRĘCA!

Kwiecień Miesiącem Inwestycji – RYZYKO NAS NAKRĘCA!

Chcesz poczuć smak realnego ryzyka? Chcesz inwestować wirtualne pieniądze? Chcesz wygrać laptopa, płatną praktykę, kurs analityka finansowego, zdobyć nagrody pieniężne albo sprzęt elektroniczny?
To się doskonale składa! Ponieważ właśnie nadszedł:

TWÓJ CZAS NA RYZYKO

Dnia 20 marca rozpoczęły się zapisy do Ogólnopolskiej Internetowej Gry Inwestycyjnej zorganizowanej w ramach projektu Kwiecień Miesiącem Inwestycji. Zainteresowany? Nie czekaj! Zapisy trwać będą tylko do 5 kwietnia.
Dlatego zarejestruj się już teraz na www.kmi.paneuropa.eu.org.

GRASZ?

Ale Kwiecień Miesiącem Inwestycji to nie tylko Ogólnopolska Internetowa Gra Inwestycyjna.
Organizujemy również SZKOLENIA, a zdobytą na nich wiedzę możesz skonfrontować podczas całodniowych WARSZTATÓW. Zapraszamy również na DEBATĘ EKONOMICZNĄ gdzie będziesz mógł usłyszeć zdanie autorytetów świata inwestycji na temat obecnej sytuacji Polski w świetle kryzysu (AE Katowice (Aula A), 28 kwietnia, godzina 10.00)

PRZYJDŹ!

A już z początkiem kwietnia wybieramy się na WYCIECZKĘ do Warszawy na GPW, podczas której doznacie realnego ryzyka podczas Megazone Laser Game, jedynej w Polsce gry z wykorzystaniem laserów. Rozkoszuj się smakiem zwycięstwa!
Nieodłącznym elementem KMI jest również impreza Economic Revolution. W tym roku świętujemy 24 kwietnia w Katowickiem klubie Cogitatur. Start o 20:00!

NIE MOŻE CIĘ TU ZABRAKNĄĆ!
www.kmi.paneuropa.eu.org

Organizacja Studencka PANEUROPA
Akademii Ekonomicznej


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę