19 kwi '07

Leroy Merlin Polska "Kuźnia Talentów"

BUDUJ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ !!!

Leroy Merlin to jeden z liderów na rynku materiałów budowlanych, narzędzi oraz artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów. Nowoczesna firma handlowa działająca we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Brazylii, Chinach, Rosji a także w Polsce.
Jesteśmy laureatami nagród: „Inwestor w Kapitał Ludzki”, „Laur Klienta 2006” i ”Firma Bliska Środowisku”. Dwukrotnie wygraliśmy ranking Polityki w kategorii hipermarketów budowlanych.

Ogłaszamy nabór do V edycji:

,,KUŹNI TALENTÓW’’

PROGRAMU ROZWOJOWEGO DLA STUDENTÓW V ROKU I ABSOLWENTÓW WYŻSZYCH UCZELNI
Jeżeli nie masz doświadczenia zawodowego, a masz wyższe wykształcenie i mógłbyś pracować w całym kraju, to nasza oferta kierowana jest do Ciebie!
Poszukujemy osób, które:
■ ukończyły studia wyższe lub są studentami V roku
■ nie miały okazji nabyć dużego doświadczenia zawodowego
■ lubią handel i kontakt z klientem
■ znają języki obce
■ są ambitne, szybko się uczą
■ wytrwale dążą do wyznaczonego celu
■ nie boją się zmiany miejsca zamieszkania

Ze swojej strony oferujemy:

■ konkretną, indywidualną ścieżkę kariery i pakiet profesjonalnych szkoleń
■ możliwość wykazania się kreatywnością i samodzielnością w codziennych zadaniach i własnych projektach
■ atrakcyjne warunki zatrudnienia i prace w przyjaznym otoczeniu
■ menedżerskie stanowisko po zakończeniu programu

Zapraszamy na stronę www.kariera.leroymerlin.pl, gdzie znajduje się więcej informacji na temat programu oraz formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie wraz z zaświadczeniem o przetwarzaniu danych osobowych do końca maja 2007 na adres:
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Ul. Targowa 72
03- 734 Warszawa lub e-mail: praca@leroymerlin.pl Nr. ref.: KT