19 kwi '07

Letnie płatne praktyki w Kompanii Piwowarskiej!

Masz ochotę ciekawie spędzić wakacje, aktywnie inwestując w siebie?
Chcesz realizować projekty, rozwiązując codzienne problemy międzynarodowego koncernu i już od pierwszego dnia być pełnoprawnym członkiem zespołu?
Czekasz na ambitne wyzwania zamiast nie dającego satysfakcji kserowania i bindowania przez całe lato?
W takim razie te praktyki są dla Ciebie!

Przedłużony termin przyjmowania aplikacji do 3 maja!!
Praktyki letnie
W GRONIE NAJLEPSZYCH

Praktyki letnie w Kompanii Piwowarskiej:
● trwają od 1 do 3 miesięcy
● są płatne
● we wszystkich działach firmy i różnych lokalizacjach:
Dostępne są na przykład praktyki w: Dziale Marketingu, PR, Finansowym, Dystrybucji, czy IT, oraz w Dziale Produkcji, Mechanicznym i Technicznym w Poznaniu, Tychach, Białymstoku, Warszawie i Gdańsku

Kogo zapraszamy do aplikowania?
● Studentów po III roku studiów i tegorocznych absolwentów
● Wszystkich kierunków studiów
● Posiadających inicjatywę
● Potrafiących szybko się uczyć