13 paź '20

LivinnX-współpraca

LivinnX-współpraca

WSZiB współpracuje z akademikiem LivinnX od 2020 roku, kiedy to w murach akademika zamieszkali  pierwsi studenci naszej Uczelni.

LivinnX to nowoczesny prywatny dom studencki w doskonale skomunikowanej części Krakowa, na ulicy Romanowicza 4 w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. Akademik powstał w miejsce zrewitalizowanego budynku dawnych zakładów Telpod.

Od akademika LivinnX dzieli WSZiB jedynie 20-minutowy przejazd tramwajem.

W 7-kondygnacyjnym budynku zostało stworzone wyjątkowe miejsce dla studentów, którzy oczekują wysokiego komfortu oraz wielu udogodnień. Akademik oferuje 290 jednostek mieszkalnych w różnych konfiguracjach (jednostki 1, 2, 3 i 4 osobowe). Każda jednostka wyposażona jest w łazienkę oraz aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką i płytą indukcyjną. W cenę czynszu wliczone są wszystkie media (prąd, woda, internet, administracja). Budynek objęty jest też całodobową ochroną oraz monitoringiem CCTV.

Dla wszystkich mieszkańców dostępny jest szereg udogodnień, takich jak:

  • przestronna sala nauki,
  • prywatne salki konferencyjne,
  • sala telewizyjna, sala gier,
  • wspólne kuchnie, całodobowa siłownia, pokój do jogi,
  • ścianka spinaczkowa,
  • zjeżdżalnia, sauna, jacuzzi, taras widokowy z możliwością korzystania z grilla.

Studenci WSZiB, jeżeli wciąż szukacie wyjątkowego miejsca w akademiku na okres studiów, to LivinnX jest strzałem w dziesiątkę, to strefa komfort, wielu atrakcji i udogodnień.

Rezerwacji można dokonać online pod adresem: https://livinnxpoland.pl/ oraz w Biurze Sprzedaży LivinnX, Romanowicza 4, otwartym od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00 i w soboty w godzinach 10:00-17:00. Strona internetowa dostępna jest w językach: polski, angielski, rosyjski

 


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę