23 maj '16

MASPEX: LICZYSZ NA CIEKAWE PRAKTYKI? MY LICZYMY NA CIEBIE!

Zastanawiasz się co zrobić, aby najbliższe wakacje były źródłem ciekawych doświadczeń i obfitowały w niezapomniane chwile? Nie możesz się zdecydować, w jaki sposób spędzić ten czas, aby odpocząć po roku pełnym wyzwań, a jednocześnie zrobić coś, co będzie przydatne w budowaniu Twojej przyszłej kariery?

Praktyki w Grupie Maspex Wadowice są właśnie dla Ciebie!

Już po raz ósmy zapraszamy studentów III, IV i V roku do spędzenia wakacji w Grupie Maspex Wadowice, oferując 2- lub 3-miesięczne płatne praktyki w wybranych działach naszej firmy.

Podczas wakacji spędzonych z nami, nie tylko zdobędziesz być może pierwsze doświadczenie zawodowe w interesującym Cię obszarze, ale również będziesz miał okazję poznać zasady funkcjonowania dużej organizacji. Dzięki praktykom możesz wzbogacić wiedzę teoretyczną, którą zyskałeś na studiach, o aspekt praktyczny poprzez wykonywanie czynności i zadań na co dzień realizowanych przez naszych specjalistów . ekspertów w swoich dziedzinach.

Możesz liczyć na samodzielne zadania, które wykonywać będziesz pod okiem swojego opiekuna merytorycznego służącego Ci zawsze pomocą i radą. Stawiamy na osoby z inicjatywą, dlatego w miarę poznawania danego tematu zyskiwać będziesz coraz większą niezależność. Pozwoli Ci to nauczyć się planowania własnej pracy i organizowania zadań w taki sposób, aby wykonać je w powierzonym czasie.

W codziennej pracy naszej firmy bardzo istotna jest współpraca. Bez niej wiele zadań nie byłoby możliwych do wykonania na najwyższym poziomie. Podczas wykonywania swoich obowiązków na pewno będziesz miał kontakt również z osobami spoza działu, w którym będziesz pracował. Pozwoli Ci to nie tylko poznać nowych ludzi, ale również zrozumieć, w jaki sposób przebiegają poszczególne procesy.

Aby współpraca przebiegała pomyślnie, warto znać ludzi, z którymi się pracuje. Chcąc ułatwić naszym praktykantom integrację, planujemy dla nich dodatkowe aktywności, wycieczki i warsztaty, w trakcie których będą mieli okazję, żeby lepiej się poznać.

Dodatkowo, w pracy wielu działów potrzebny jest język angielski, dlatego w ramach praktyk będziemy prowadzić dodatkowe zajęcia językowe, które pozwolą Ci zachować kontakt z językiem podczas wakacji, jak również efektywnie wykonywać swoje zadania w dziale.

Wierzymy, że nasi praktykanci dają z siebie wszystko! Wiemy też, że wakacje, to czas, w którym studenci chcieliby odpocząć, dlatego też nasz tydzień pracy trwa cztery dni. Piątek, sobotę i niedzielę możesz śmiało przeznaczyć na wakacyjne wyjazdy i inne aktywności.

Nie czekaj do ostatniej chwili i aplikuj już dziś. Spędź te wakacje razem z nami 🙂

WIĘCEJ INFORMACJI:

https://www.facebook.com/MagazynSemestr/photos/a.119119721577057.23853.119098521579177/654191988069825/?type=3

https://maspex.com/kariera,strefa-studenta,program-praktyk-letnich,1.html


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę