8 paź '13

MedPharm Careers Targi Pracy

Polska/Cracow

niedziela 27.10.2013, Czas: 11:00-18:00

MedPharm Careers to jedyne na świecie targi pracy, których główną ideą jest umożliwienie setkom specjalistów wyłącznie z branży medycznej, farmaceutycznej i badań klinicznych różnorodnych możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej. Organizując ponad 100 eventów rocznie w największych miastach europejskich staramy się budować profesjonalne i rozpoznawalne miejsce spotkań specjalistów z pracodawcami z przedstawicielami firm z sektora medycznego i farmaceutycznego poszukujących wykwalifikowanych pracowników.

Dlaczego MedPharm Careers to najlepsze medyczne targi pracy?

Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami z medycznego rynku pracy, którzy zdają sobie sprawę z tego, że odwiedzający nasze targi to najlepsi specjaliści zainteresowani pracą w kraju i za granicą. Z pewnością mają oferty pracy dla Ciebie!
Podczas targów MedPharm Careers organizujemy seminaria i szkolenia na temat ścieżek rozwoju kariery zawodowej w branży medycznej oraz kursy medycznego angielskiego, w których weźmiesz udział zupełnie za darmo.
Przedstawiciele firm biorących udział w targach to specjaliści w dziedzinie rekrutacji w branży medycznej i farmaceutycznej, którzy udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na pytania oraz rozwieją Twoje wątpliwości na temat formalności i obowiązków legislacyjnych związane z podjęciem pracy za granicą.

Serdecznie zapraszamy! Udział w Targach jest bezpłatny

Seminaria

13.00 – 14.00

Aktualne możliwości zatrudnienia dla lekarzy w Europie.

lek. med. Grzegorz Chodkowski | CEO, MedPharmJobs.com

14.15 – 15.15

Jak skutecznie uczyć się angielskiego medycznego?

lek. med. Grzegorz Chodkowski | CEO, MedPharmJobs.com

15.30 – 16.30

Aktaulne możliwości odbywania szkolenia specjalizacyjnego w Europie.

lek. med. Grzegorz Chodkowski | CEO, MedPharmJobs.com

Read more: http://www.medpharmjobs.pl/fairs/345,poland-cracow1#ixzz2h7TqPveO


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę