2 paź '13

MEGA Rzeszów Konferencja!!!

Już 25 października 2013 w Hilton Garden Inn w Rzeszowie odbędzie się MEGA Rzeszów Conference – wydarzenie, podczas którego do Stolicy Innowacji zawitają zarówno specjaliści w handlu i marketingu. MEGA Rzeszów to jedna konferencja z dwoma panelami: marketingiem i sprzedażą. 18 prelegentów, praktyczne, dwugodzinne warsztaty, integracja, rozwój, networking. Musisz tam być!

MEGA Rzeszów to jednodniowa, ogólnopolska konferencja, podczas której zostały zaplanowane dwa panele: marketing i sprzedaż oraz dwa, dwugodzinne praktyczne warsztaty do wyboru. Przez kilka godzin będzie można posłuchać aż 18 prelegentów – specjalistów w swoich dziedzinach. Będą to przedstawiciele firm: Discover Golf zajmującej się marketingiem sportowym, Comminication&more czyli agencja PR, MoodMedia zajmująca się marketingiem sensoryczny, ComCreation czyli agencja eventowa, Marketer+ przewodnik po marketingu, TBWA sieć agencji reklamowych, BC Group firma szkoleniowa, Galeria Usług, QUEST Change Managers firma konsultingowo-doradcza, KPMC firma zajmująca się doradztwem oraz audytami firm, DataContact firma telemarketingowa.

A ponadto swoją prelekcją zaszczycą nas: Jacek Walkiewicz, inspirujący mówca, trener i mentor. Od 1992 roku autor i prowadzący wielu programów szkoleniowych, zrealizowanych dla około 200 firm i korporacji. W ciągu tych 20 lat w wykładach i szkoleniach Jacka wzięło udział ponad 30 000 słuchaczy. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Wygłosi prelekcje na temat „pełnej mocy w biznesie”, a Łukasz Jakóbiak – polski dziennikarz, prezenter, twórca i prowadzący internetowy talk-show 20m² Łukasza. Juror konkursów „Trzy kroki do celu” Banku Millenium oraz „Podejmij wyzwanie drużyny Bee Free” biura podróży Bee Free. Tematem wystąpienia będzie – „jak youtube zmienił moje życie”.

– Wydarzenie zorganizowano tak, aby każdy z uczestników mógł zdobyć jak najwięcej wartościowej wiedzy, którą następnie zastosuje w praktyce. Forma konferencji MEGA Rzeszów zyskała poparcie Prezydenta Miasta Tadeusza Ferenca oraz Polskiego Towarzystwa Marketingowego, którzy objęli to wydarzeniem patronatem honorowym. Organizatorami konferencji są: BC Group – firma szkoleniowa oraz Concrea – firma doradztwa marketingowego, które swoją siedzibę mają właśnie w Rzeszowie – informuje Alicja Leś, współorganizator konferencji. A wrocławska firma aromamarketingowa ScentCare Polska jako Partner Konferencji zadba o wyjątkową atmosferę rozpylając zapach stworzony tylko na potrzeby MEGA Rzeszow Conference 2013 – zapewnia Marcin Kasprzak, Prezes firmy.

MEGA Rzeszów Conference 2013 będzie dla uczestników idealnym miejscem, aby poszerzyć wiedzę na wybranym bloku – sprzedaży lub marketingu, poznać wiele ciekawych osób z całej Polski, nawiązać znajomości i przyjaźnie, zintegrować się z branżą, posłuchać wybitnych mówców, którzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem z wybranej dziedziny. Dodatkowo będzie można zobaczyć i zwiedzić jedno z najpiękniejszych miast Polski – Rzeszów, stolicę innowacji.

Rejestracja na konferencję odbywa się za pomocą strony www.mega.rzeszow.pl poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy. „Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na konferencję. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 października, a liczba miejsc jest ograniczona, stąd wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w MEGA Rzeszow Conference, powinni nie zwlekać do ostatniej chwili, tylko rejestrować się od razu. Gwarantujemy, że nie będziecie żałować” – zachęca Paulina Surowiec, współorganizatorka MEGA Rzeszow Conference 2013.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na stronie konferencji www.mega.rzeszow.pl oraz na stronie https://www.facebook.com/MEGARzeszow.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę