4 lis '13

MISBHV zwycięzcą pierwszego polskiego finału Virgin Mobile Global Stud

MISBHV zwycięzcą pierwszego polskiego finału Virgin Mobile Global Student Entrepreneur Awards

Ciekawe projekty, uznani eksperci w gronie sędziów, ekscytująca atmosfera to w skrócie podsumowanie ogólnopolskiego finału Global Student Entrepreneur Awards (GSEA), , który odbył się 11 października w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie. W finałowej piątce znaleźli się SpeedPhoto.pl, Automater.pl, MISBHV (MISBEHAVE), Studio Prywatne oraz Filmaster. Zwycięski projekt Natalii Maczek już w dniach 20-22 listopada w Waszyngtonie rywalizować będzie z finalistami z całego świata o główną nagrodę, czyli 150 tysięcy dolarów.

Czuję się wyróżniona i bardzo szczęśliwa z powodu wygranej, szczególnie że konkurowałam z kilkoma bardzo ciekawymi projektami – komentowała Natalia Maczek. Dla mnie to jednak połowa drogi. Mam nadzieję, że największe sukcesy dopiero przede mną. Finał konkursu w Waszyngtonie da mi szansę by zaprezentować firmę przed przedsiębiorcami i inwestorami ze Stanów, czego bez wsparcia GSEA nie miałabym okazji zrobić. MISHBV została założona przez Natalię, studentkę prawa i byłą członkinię Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, w kwietniu 2008 roku jako jednorazowa linia ubrań dla małego kręgu jej najbliższych przyjaciół – łyżwiarzy, raperów, artystów i modeli. Jednakże warto podkreślić, że kolekcje MISBHV zostały już dostrzeżone przez światowe gwiazdy, ubrania tej marki nosi Rihanna, Cara Delevigne, Jourdan Dunn i Azealia Banks, a sprzedaż odbywa się w prestiżowych galeriach między innymi w Londynie, Paryżu i Hongkongu.

Podczas ogólnopolskiego finału przy Smolnej dopisała także obecność ekspertów w loży sędziowskiej, w której zasiedli: Jaromir Działo, Justyna Tymicka, Krzysztof Wieczorek, Aureliusz Górski, Daniel Lewczuk, Artur Kurasiński, Konrad Kurkowski oraz Paweł Miller.
Wydarzenie wspomina Daniel Lewczuk: uczestnictwo w konkursie GSEA przyniosło mi dużą radość. Inspirującym przeżyciem było zobaczenie młodych ludzi, często studentów w przededniu obrony pracy magisterskiej, pełnych entuzjazmu, przedsiębiorczych i przekonanych co do przyszłości sukcesu swoich pomysłów. Wybór zwycięskiego pomysłu ocenił Artur Kurasiński: jestem przekonany, że MISBHV będzie bardzo dobrze reprezentować polską przedsiębiorczość podczas finałów GSEA. Podkreślił on także, że Natalia posiada wszystkie cechy rasowego przedsiębiorcy, ma talent, wiarę, jest w pełni zaangażowana, skupia obecnie uwagę mediów międzynarodowych i byłoby fantastycznie gdyby jej firma znalazła uznanie jurorów i wróciła z Waszyngtonu z główną wygraną.

Kolejna edycja konkursu Global Student Entrepreneur Awards Poland już w przyszłym roku. Więcej informacji o konkursie i jego zasadach znaleźć można na stronie www.gsea.pl oraz na profilu www.facebook.com/EO.GSEA.POLAND.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę