10 lut '14

„Najlepszy pracodawca” dla State Street Bank

6 lutego 2014 roku na uroczystej gali konkursu CEE Outsouring and Shared Services Awards State Street Bank został uznany za najlepszego pracodawcę roku.

State Street Bank z siedzibą w Krakowie został wczoraj uznany za najlepszego pracodawcę roku wśród Shared Services Centers w Polsce. Jury doceniło przede wszystkim kompleksowość działań skierowanych na rozwój pracowników. Prowadzone w State Street programy równoważą rozwój na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej. Firma zachęca pracowników do podejmowania własnych inicjatyw pozwalających zwiększających komfort pracy przy jednoczesnym wspieraniu ścieżki kariery. Różnorodność podejmowanych projektów skutkuje dużym zaangażowaniem pracowników, którzy mają możliwość dobrania działań do osobistych preferencji. State Street zatrudniło w 2013 roku 400 osób. Obecnie w trzech Krakowskich biurach pracuje ponad 1800 pracowników.

– Konkurencja w tym roku była bardzo duża, pozostałe firmy nominowane w tej kategorii to również firmy z sektora finansowego o wysokiej reputacji – mówi Scott Newmann, Dyrektor Generalny State Street Bank w Polsce – tym bardziej cieszymy się z tego tytułu.

Od 7 lat pracujemy bardzo ciężko, aby nasi pracownicy mieli jak najlepsze programy szkoleniowe, systemy motywacyjne i możliwości do rozwoju i budowania kariery. Nasz zespół powiększa się rocznie o 250-300 pracowników a w tym roku również stoją przed nami nowe wyzwania, dlatego dziękujemy za wyróżnienie i mamy nadzieję na dalsze sukcesy. – dodaje Newman.

Tegoroczna gala w hotelu Intercontinental zgromadziła 280 gości z wiodących firm z sektora BPO i SSC, przedstawicieli miast, w których ulokowane są centra usług oraz gości specjalnych m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Kanady, Holandii, Francji, Finlandii czy Indii.

W tegorocznej edycji konkursu State Street Bank był nominowany w trzech kategoriach (Najlepsza współpraca z uczelniami wyższymi, Najlepszy pracodawca roku w obszarze SSC, Najlepsze Shared Service Centre). Podczas zeszłorocznego spotkania State Street Polska został uznany za Najlepszą Firmę SSC, a Dyrektor Generalny Scott Newman otrzymał nagrodę Najlepszego Managera roku w kategorii SSC w Polsce.

Dynamiczny rozwój sektora w Polsce wzmaga konkurencję na rynku. Do tegorocznego konkursu zakwalifikowano 140 zgłoszeń. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Accenture, Wipro, HP, Genpact, Dalkia, Luxoft, Tata, CapGemini, Hays, HedgePole, Devonshire, ASPIRE, Domanski, BNP Paribas, ABSL, PS-BPO, Mellon, MAN Accounting Centre, Randstad, Ipopema Business Consulting, Jones Lang Lasalle, World BPO, Itella, Boston Consulting Group, State Street, Credit Suisse, Skanska, PAIZ, Philips, Transparent, UBS, Tieto, EXL, Alexander Mann, Professional Outsourcing UK, Grant Thornton, Connectis, Swede Center, TPA Horwath, Citibank.

O State Street
State Street Corporation (NYSE: STT) jest wiodącym na świecie dostawcą usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych. Zapewnia usługi takie jak obsługa i zarządzanie aktywami, kompleksowe usługi analityczne oraz obsługa transakcji. Z aktywami w depozycie (Assets Under Custody – AUC) i aktywami w administracji (Assets Under Administration – AUA) o łącznej wartości $24.4 bilionów oraz $2.1 bilionów w aktywach zarządzanych (wyniki z dn. 31 grudnia, 2012),, State Street działa na ponad 100 rynkach na świecie, w tym w U.S., Kanadzie, Europie,, Środkowym Wschodzie i Azji. Aby uzyskać więcej informacji wejdź na stronę www.statestreet.com.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę