9 cze '14

Najnowsze e-wydanie „Eurostudenta” już na portalu www.eurostudent.pl!

Na portalu www.eurostudent.pl jest już najnowsze e-wydanie magazynu „Eurostudent” (nr 227). Magazyn w tradycyjnej wersji dostępny jest na uczelniach w całej Polsce.

W ostatnim w tym roku akademickim wydaniu magazynu „Eurostudent” przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję ciekawej lektury. Wydanie nr 227 poświęcone jest m.in. aktualnej sytuacji na rynku pracy dla studentów i absolwentów. W numerze:
• „Perspektywy młodych na rynku pracy”, czyli kogo aktualnie poszukują pracodawcy – raport numeru.
• „Szukaj pracy w branży automotive” – branża motoryzacyjna rozwija się w bardzo szybkim tempie, a intensywny rozwój to nowe miejsca pracy. Kto może liczyć na zatrudnienie w tym sektorze?
• „Muzyka to moja zabawka” – w rozmowie z „Eurostudentem” Darek Malejonek, czyli popularny Maleo, opowiada m.in. o swoich wspomnieniach z koncertów juwenaliowych, a także o muzyce, którą tworzy i o planach na najbliższą przyszłość.

KLIKAJ, CZYTAJ i PRZEGLĄDAJ!

Zaplanuj swoją karierę z „Eurostudentem”!