14 lis '13

Najnowsze e-wydanie „Eurostudenta” już na portalu www.eurostudent.pl!

Na portalu www.eurostudent.pl jest już najnowsze e-wydanie magazynu „Eurostudent” (nr 220). Magazyn w tradycyjnej wersji jest dostępny na uczelniach w całej Polsce.

Oto, co przygotowaliśmy dla Was w aktualnym numerze:
•„Znajdź pracę w centrach usług wspólnych”, czyli raport nt. perspektyw na rynku pracy w branży Shared Services Center (SSC),
•analiza możliwości pracy i rozwoju zawodowego w branży call center,
•„Wyróżnij się listem motywacyjnym”, czyli praktyczny poradnik, jak odpowiednio przygotować list motywacyjny, aby został on zauważony przez potencjalnego pracodawcę,
•„Bez angielskiego ani rusz”, czyli pierwsza część artykułu poświęconego językowi angielskiemu i pokazującego, jak jego znajomość wpływa na nasze szanse na znalezienie pracy na wymagającym rynku pracy (druga część artykułu w kolejnym numerze „Eurostudenta”).

KLIKAJ, CZYTAJ i PRZEGLĄDAJ!

Zaplanuj swoją karierę z „Eurostudentem”!