16 cze '16

Najnowsze wydanie Magazynu SEMESTR

Sto tysięcy kaw dla studentów + praca w największych firmach!

Ukazało się najnowsze wydanie Magazynu SEMESTR, a w nim:

* 100.000 torebek kawy – dla każdego studenta, w każdym wydaniu wklejona nowa smakowa kawa NESCAFE (szukaj okładki na uczelni: FACEBOOK – w środku kawa).

* Praktyki i praca w branżach: IT, Inżynieria, FMCG, Handel, Centra BPO i SSC, Nowe Technologie, Lingwiści, Logistyka, Zarządzanie oraz: Program Ekstraklasa, Program Praktyk Letnich.

* Studia i praca: Niemcy, Austria, Holandia oraz… kierunki orientalne.

* Niezwykłe Studia Podyplomowe (ze stypendium!) – dla przyszłych nauczycieli.

* Dla: studentów, Samorządów, Kół Naukowych i Organizacji – jedyna studencka drukarnia.

* Studenckie Wyjazdy: jak wyjechać do Dubaju?

Oraz dodatkowo: gdzie jest Kraina Bogatych Studentów?

Wydania drukowanego szukaj na swojej uczelni, a poniżej podajemy przydatne linki:

– Całe E-wydanie: Facebook

– Szczególnie dla Politechnik i Inżynierów: Issuu.com

– Poszczególne działy (praca, edukacja, praca i studia za granicą, sesja, wyjazdy letnie): Issuu.com

– Dla: studentów, Samorządów, Kół Naukowych i Organizacji – niezwykły druk: Issuu.com

* Więcej bezpłatnych wydań (praca, praktyki, staże, studia, studencki sprzęt): Facebook

A na stronie Facebook
codziennie pojawiają się nowe oferty praktyk i zatrudnienia dla studentów i absolwentów.