16 kwi '09

New Europe Master in Banking and Entrepreneurship

W związku ze zbliżającą się inauguracją VII edycji programu New Europe Master in Banking and Entrepreneurship (MasterBE), organizowanego przez UniCredit Group oraz Fondazione Cassamarca, serdecznie zachęcamy do przesyłania aplikacji o uzyskanie stypendium i wzięcie udziału w programie.

Kwota stypendium to 22 000 Euro i jest przyznawana studentom, którzy zostaną zakwalifikowani do VII edycji MasterBE.

MasterBE to program łączący w sobie studia podyplomowe realizowane we Włoszech i staż w obszarze bankowości w Grupie UniCredit – wiodącej instytucji finansowej w Europie. Program realizowany jest w języku angielskim i trwa łącznie 12 miesięcy . Jego celem jest zapewnienie praktycznego przygotowania specjalistów do pracy w międzynarodowym środowisku bankowym oraz przekazanie umiejętności niezbędnych do efektywnego funkcjonowania w obszarze bankowości i biznesu.
Podczas programu, poza zajęciami dydaktycznymi, studenci uczestniczą w trzymiesięcznym stażu w obszarze działalności biznesowej lub placówce bankowej grupy UniCredit. Dodatkowo w programie studiów przewidziane są wykłady z języka włoskiego.

Najbliższa, VII edycja programu rusza już 5 października 2009.
Prosimy o przesyłanie aplikacji do 30.06.2009.

Więcej informacji odnośnie programu znajdą Państwo na stronie: http://www.pekao.com.pl/kariera/Programy_stypendialne/ oraz www.masterbe.com.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z przedstawicielami Biura Zarządzania Talentami Banku Pekao S.A.:
Barbarą Jelonek: barbara.jelonek@pekao.com.pl, tel. +48 22 5245079
Anną Kucharską: anna.kucharska3@pekao.com.pl, tel. +48 22 5245078


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę