11 maj '12

Nie marnuj talentu! Płatne staże wakacyjne w PKO Banku Polskim!

PKO Bank Polski, dzięki swojej pozycji na rynku, stwarza wyjątkowe możliwości rozwoju studentom i absolwentom różnych kierunków.

Realizacja ambitnych zadań oraz współpraca z doświadczonymi pracownikami daje naszym praktykantom i stażystom ogromne szanse rozwoju swojego potencjału w profesjonalnym środowisku.

Przy planowaniu naszej oferty praktyk i staży uwzględniamy zapotrzebowanie menedżerów z różnych obszarów biznesowych Banku, a także wsłuchujemy się w opinie, którymi studenci dzielą się z nami np. podczas targów pracy.

Specjalnie dla Was stworzyliśmy dwa programy, które pozwalają na praktyczne poznanie funkcjonowania największego banku w Polsce:
– płatne staże (głównie wakacyjne), dedykowane studentom IV i V roku oraz absolwentom – stażyści realizują zadania o charakterze koncepcyjnym;
– bezpłatne praktyki (przez cały rok), skierowane do studentów wszystkich lat – praktykanci wspierają bieżącą pracę jednostek.

Już teraz odwiedź nasza stronę internetową www.pkobp.pl/kariera i zobacz aktualne oferty staży oraz praktyk w PKO Banku Polskim!

Ogłoszenie aktualne do końca czerwca 2012 roku.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę