1 gru '20

„Nie stój – inwestuj”- webinar

Zapraszamy na wykład online na temat „Nie stój – inwestuj”, który będzie poprowadzony w ramach współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych.

Spotkanie odbędzie się 3.12.2020 (czwartek) o godz. 16:00. Podczas webinaru dowiesz się:

-Kto może zostać inwestorem

-Co oferuje polski rynek kapitałowy

-Jaka jest zależność pomiędzy podejmowanym ryzykiem a możliwym do osiągnięcia zyskiem

-Jak giełda wpływa na gospodarkę

-Co nam pozwala osiągnąć sukces na giełdzie

Prowadzącym będzie Tomasz Bilski, który z rynkiem kapitałowym związany jest od 1993 roku.

Obecnie, w ramach Biura Doradztwa Inwestycyjnego, zajmuje się działalnością inwestycyjną i rozwojem usługi doradztwa w banku Credit Agricole.

Współpracuje z instytucjami rynku kapitałowego, m.in. GPW w Warszawie, zajmując się prowadzeniem szkoleń i wykładów z tematyki inwestycyjnej.

Aby wziąć udział w wykładzie należy zarejestrować się klikając TUTAJ

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu on-line, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji.

Każdy z uczestników biorących udział w wykładzie otrzyma CERTYFIKAT UCZESTNICTWA.