8 sty '14

Niekonferencja Zmienia Się!

Już 11 stycznia w Akademii im. Leona Koźmińskiego organizujemy Niekonferencję Zmienia Się! Będzie to wyjątkowe wydarzenie podczas którego liderzy zmian i innowatorzy z różnych branż i ścieżek życia będa mieli okazję się poznać i porozmawiać o tym co wielu z nas podskórnie czuje: zachodzą wielkie zmiany.

Na czym polegają? Czego dotyczą? Do czego nas prowadzą? Jak się w nich odnaleźć? Jaka przyszłość nas czeka i jaką przyszłość chcemy tworzyć?

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach, mnożących się możliwości i wyborów. Jak mówi futurysta Thomas Frey w ciągu następnych 20 lat wydarzy się więcej niż w historii całej ludzkości. Wiele osób z różnych branż i ścieżek życia czuje podskórnie, że zachodzą wielkie zmiany. Często jednak nie uświadamiamy sobie jakie dokładnie są to zmiany i jaka jest ich skala. Często także nie wiemy o tym jak wiele osób ma podobne odczucia i chciałoby tworzyć podobne zmiany do nas. Jest wiele różnych środowisk, które się ze sobą nie znają jednak często mówią o bardzo zbliżonych do siebie problemach i pomysłach tylko, że ze swojej perspektywy. Zmienia Się! będzie okazją do poznania się i rozmowy środowisk kreatywnych, alternatywnych, startupowych, organizacji pozarządowych, dziennikarzy, dyrektorów, managerów oraz innych biznesowych innowatorów. Warto poznać inne środowiska, posłuchać co mają do powiedzenia i zacząć budować relację, żeby w móc w przyszłości współpracować.

Wszystko będzie odbywać się w nieformalnej atmosferze Niekonferencji (Unconference), której formuła odchodzi od tradycyjnych, odgórnie zorganizowanych, formalnych i drogich konferencji w kierunku otwartego wydarzenia, współtworzenia programu i swobodnej atmosfery. Za wstęp na Niekonferencję płaci się w systemie GWYF, czyli tyle ile się czuje.

Program: http://zmieniasie.pl/program/
Partnerzy: http://zmieniasie.pl/partnerzy/
O niekonferencji: http://zmieniasie.pl/o-niekonferencji/
Sieć Sensownego Biznesu: http://sensownybiznes.pl/


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę