9 sty '15

No job no fun – unikalne narzędzie do tworzenia E-CV

No job no fun – unikalne narzędzie do tworzenia E-CV

E-CV to specjalna strona internetowa, na której zamieścisz historię doświadczenia zawodowego i wykształcenia, opiszesz swoje umiejętności i utworzysz portfolio, a także zaczniesz pisać bloga. Ponieważ w szukaniu pracy CV to podstawa, Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach” uruchomiło platformę, gdzie za darmo założysz atrakcyjne i nowoczesne E-CV. Wejdź na stronę nojobnofun.pl.

E-CV jest idealnym uzupełnieniem klasycznego CV, gdzie nie sposób zamieścić wszystkich informacji na swój temat. Dzięki E-CV w sposób atrakcyjny przedstawisz swoje umiejętności, które potwierdzisz zamieszczonymi w portfolio odpowiednimi grafikami i zdjęciami. Sprawdź na nojobnofun.pl.

Możesz pracodawcy wysłać alternatywnie zamiast klasycznego CV, adres internetowy E-CV w treści wiadomości mailowej. Zadbaj o odpowiednią formułę i treść tej wiadomości. Innym sposobem jest po prostu wklejenie adresu E-CV do klasycznego CV w polu z danymi osobowymi. Na stronie E-CV jest także możliwość wgrania pliku z klasycznym CV. Załóż swoje E-CV na nojobnofun.pl.

Przygotowano dla ciebie 3 wyjątkowe szablony E-CV. Jednym z nich jest E-CV w formie książki 3D. Zaskocz pracodawcę swoim E-CV!

Platforma powstała dzięki Stowarzyszeniu „Absolwenci na walizkach”, które powstało w 2009 roku. Cel, który im przyświeca od samego początku, to pomoc absolwentom w rozwoju zawodowym. Absolwentem jest każdy z nas. Każdy ukończył jakąś szkołę. Może to być szkoła kończącą się otrzymaniem świadectwa czy dyplomu albo „szkoła życia”, gdzie w praktyce zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności.

„Absolwenci na walizkach” to osoby elastyczne, zmuszone okolicznościami życiowymi do geograficznych, branżowych i mentalnych migracji. Dlatego też chętniej się przekwalifikowują, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Wyróżniają się także dużą determinacją w zdobywaniu nowych kompetencji zawodowych.

Migracja to nowe wyzwania i przygoda – ale też lęk, brak poczucia bezpieczeństwa, niepewność przyszłości. Dlatego wędrujący – dosłownie i w przenośni – absolwenci potrzebują konkretnego wsparcie i wskazówek.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę