22 kwi '13

Odkryj swój Global Talents

Marketing, Business Administration, IT, Langugage Teaching and Education, wybierz najlepiej pasujący do Ciebie obszar i wyjedź na płatne praktyki zagraniczne. Program Global Talents pozwoli Ci zdobyć profesjonalne doświadczenie w międzynarodowym środowisku.

Program skierowany jest do absolwentów studiów I lub II stopnia, dzięki któremu mogą oni wykorzystać wiedzę zdobytą podczas studiów, rozwijać swoje umiejętności, podszkolić języki obce oraz poznawać inne kultury. Praktykanci mają możliwość wyjechać na okres od 3 do 12 miesięcy do krajów z najprężniej rozwijającymi się gospodarkami świata: Chin., Indii, Turcji. Japonii i wielu innych.

Jeśli nie posiadasz jeszcze doświadczenia zawodowego, ale chciałbyś poznać kulturę odległych zakątków świata, zdobywać wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, marketingu, zgłębiać tajniki umiejętności trenerskich, bądź działać na rzecz światowych problemów Global Citizen pozwoli Ci zrealizować te plany. Możesz wybierać spośród trzech różnych wariantów wolontariatu: World Issue, Culture oraz Managment. Który z nich jest dla Ciebie?

Sprawdź sam na: www.globalcitizen.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę