19 mar '13

Odpowiedz na pytanie – wygraj audyt CV!!

Praca, nauka, zabawa? Wszystko na raz!
Odpowiedz na pytanie – wygraj audyt CV

Zdobycie pierwszej, zgodnej z kwalifikacjami pracy jest największym wyzwaniem młodego pokolenia, wynika z badań MTV „The Next Normal”. Igreki to generacja praktykantów, stażystów i niskozatrudnionych, którzy zdają sobie sprawę, że „każdy gdzieś zaczyna”. W realizacji marzeń zawodowych nie zapomina jednak o realizacji własnych ambicji, kształceniu, pasjach. Jak to pogodzić?

Pojęcie równowagi między życiem zawodowym i prywatnym wydaje się być anachroniczne w stosunku do wchodzącej na rynek pracy generacji Y. Po pierwsze młodzi chcą się uczyć, nie tylko dla cennego wpisu w CV, ale może przede wszystkim dla siebie. Po drugie wymaga tego zmienność na rynku pracy – statystyczny pracownik zmieni swój zawód kilka razy w ciągu życia. Czas na zdefiniowanie nowego zrównoważonego rozwoju młodego profesjonalisty – work-life-study balance.

Koresponduje z tym idea nowego e-eventu skierowanego do pokolenia Y – „GENERATION Y DAYS”. Będzie to trzydniowe wydarzenie w przestrzeni wirtualnej, które zrealizuje zespół portalu Youngpro.pl przy wsparciu merytorycznym agencji doradztwa personalnego Grafton Recruitment. Już dziś organizatorzy zachęcają do zarezerwowania czasu między 23. a 25. kwietnia 2013 r. W planach – czaty z pracodawcami, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, debaty oksfordzkie, wywiady i ciekawe wywiady dot. pracy, edukacji i rozwoju osobistego.

Organizatorzy zapraszają do odwiedzania fanpage’a http://www.facebook.com/generationydays i śledzenia informacji o planowym wydarzeniu. Już dzisiaj można wziąć udział w specjalnym mini-konkursie, w którym można wygrać bezpłatny audyt swojego CV. Wystarczy polubić fanpage Y DAYS i przesłać do 31 marca br. odpowiedź na pytanie – „Co dla Ciebie oznacza równowaga między pracą, nauką a życiem prywatnym?” na adres kontakt@youngpro.pl. W tytule maila należy napisać „Konkurs GENERATION Y DAYS”. Odpowiedzi nie powinny być dłuższe niż 140 znaków ze spacjami. Autorzy 3 najciekawszych zostaną nagrodzeni audytem CV przeprowadzonym przez zespół ekspertów HR. Wskaże on obszary do poprawy, zaproponuje zmiany, odpowie na pytania i doradzi.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę