12 cze '12

Oferta pracy: Pracownik Biura Karier WSZiB

Stanowisko: Pracownik Biura Karier WSZiB

Zakres obowiązków:
-obsługa biura,
-zarządzanie korespondencją,
-przygotowanie dokumentów dla Studentów,
-pomoc w organizacji eventów Uczelni (targi pracy, konferencje, akcje promocyjne),
-obsługa strony internetowej Biura Karier,
-pozyskiwanie nowych pracodawców.

Wymagania:
-aktywni studenci I lub II roku studiów w trybie niestacjonarnym,
-dobra znajomość pakietu Ms Office,
-dobra organizacja pracy własnej,
-umiejętność pracy w stresie,
-komunikatywność,
-odpowiedzialność.

Oferujemy:
-elastyczne godziny pracy (4-6 h dziennie)
-zdobycie cennego doświadczenia
-pracę w miłej atmosferze

Data rozpoczęcia pracy: 2 lipca 2012r.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy nadsyłać do 15-ego czerwca na adres: k.kowalik@wszib.edu.pl

W razie pytań prosimy o kontakt tel: 12-635-68-10

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę