20 lis '12

Oferta Pracy-Pracownik Biura Karier

Stanowisko: Pracownik Biura Karier WSZiB

Zakres obowiązków:
-obsługa biura,
-zarządzanie korespondencją,
-przygotowanie dokumentów dla Studentów,
-pomoc w organizacji eventów Uczelni (targi pracy, konferencje, akcje promocyjne),
-obsługa strony internetowej Biura Karier,
-pozyskiwanie nowych pracodawców,
-monitorowanie rynku pracy.

Wymagania:
-aktywni studenci I lub II roku studiów,
-dobra znajomość pakietu Ms Office,
-dobra organizacja pracy własnej,
-umiejętność pracy w stresie,
-komunikatywność,
-odpowiedzialność.

Oferujemy:
-elastyczne godziny pracy (5-7 h dziennie)
-zdobycie cennego doświadczenia
-pracę w miłej atmosferze

Data rozpoczęcia pracy: grudzień 2012r.
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy nadsyłać do 24 listopada br. na adres: aplikacje@wszib.edu.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać "Biuro Karier".
W razie pytań prosimy o kontakt tel: 12-635-68-10
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.
Kamil Kowalik, Biuro Karier

Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę