17 wrz '08

Ogólnopolski Konkurs Językowy dla Studentów „Business English Co

Ogólnopolski Konkurs Językowy dla Studentów „Business English Competition” to autorskie przedsięwzięcie już po raz trzeci organizowane przez Krajowego Reprezentanta London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications (LCCI IQ).
Konkurs skierowany jest do studentów wszystkich uczelni wyższych w Polsce, bez względu na rodzaj i kierunek studiów.
W pierwszej i drugiej edycji w latach 2006 i 2007 w konkursie wzięło udział niemal 1 000 uczestników. Konkurs organizowano pod honorowym patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Michała Seweryńskiego oraz Ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce, Pana Charlesa Crawforda.
Do tej pory konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem studentów z całej Polski i z powodzeniem promował ideę nauki oraz certyfikacji języka angielskiego.
W edycji 2008 weźmie udział rekordowa liczba 25 uczelni z całej Polski, a konkurs równolegle zostanie po raz pierwszy przeprowadzony również w Hiszpanii. Wkrótce obejmie swoim zasięgiem również inne kraje europejskie dając tym samym jego uczestnikom dodatkowe możliwości zmierzenia się ze studentami spoza granic Polski.

Rejestracja uczestników i szczegółowy regulamin na www.lcci.org.pl/konkurs


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę