16 maj '08

Pierwsza praca w reklamie

Kreatywność, odwaga, komunikatywność to tylko wybrane z cech, które stoją u podstaw sukcesu. Tych, którym nie brakuje wyobraźni, mają głowę pełną pomysłów i nie boją się stanąć do konkurencyjnej gry, Portal Medialine.pl zaprasza do spróbowania swoich sił w konkursie, gdzie wygraną są staże w Agencji Reklamowej.
Portal branży marketingowo-reklamowej Medialine.pl zorganizował projekt skierowany do studentów i absolwentów pasjonujących się reklamą i chcących spróbować swoich sił w tej branży.

Projekt ma formę konkursu, w którym oprócz możliwości zdobycia atrakcyjnej pracy w reklamie, marketingu, Public Relations czy mediach, do wygrania są również nagrody pocieszenia: książki, prenumeraty czasopism branżowych oraz szkolenia marketingowe.

Zadaniem przyszłych stażystów jest zbudowanie w Portalu Medialine.pl swojego kreatywnego CV i tym samym niebanalna prezentacja swojej osoby przyszłym pracodawcom, którzy wybranych aplikantów zaproszą na rozmowę kwalifikacyjną.

Staże w konkursie „Pierwsza praca w reklamie” do tej pory zaoferowali:

Agencja Public Relations „TomatoePR”
Agencja Reklamowa "Afekt"
Agencja Koncertowa „Winner”
Agencja Eventowa „Jazz Office”
Agencja Artystyczna „Debeściak”
Portal Edustacja.pl
Portal Kariera.com.pl (Grupa MODUS)
Portal Medialine.pl
Portal INTERIA.PL
Agencja "Hand Made"
Agencja Artystyczna "Jet Events"