8 lip '08

PLANOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ

10 lipca w godzinach 9.00-12.00 w Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 1, sala 256) odbędzie się wykład otwarty z cyklu "Planowanie kariery zawodowej". Wykład skierowany jest do osób zainteresowanych podjęciem pracy lub stażu, a prowadzony jest przez specjalistów z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Celem spotkania jest wyzwolenie kreatywności oraz nowego sposobu myślenia o przyszłości zawodowej. Uczestnicy poznają koncepcję rozwoju zawodowego, modele kariery oraz etapy planowania drogi zawodowej. W trakcie zajęć uczestnicy będą mogli dodatkowo wypełnić kwestionariusz Scheina w celu określenia rodzaju kariery zawodowej, bądź potwierdzenia dokonanych wyborów.

Na stronie internetowej Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej (www.cibie.pl) w dziale Aktualności znaleźć można także listę bezpłatnych kursów, wraz ze szczegółowymi ich opisami, organizowanych w lipcu przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach proszone są o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną bądź kontakt telefoniczny z
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
tel. 012/ 42 40 738
e-mail: centrum@wup-krakow.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę