6 lut '09

PLANOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ

W czwartek 12 lutego w godzinach 9.00-12.00 w Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 1, sala 256) odbędzie się wykład otwarty z cyklu „Planowanie kariery zawodowej”.

Wykład skierowany jest do osób zainteresowanych podjęciem pracy lub stażu, a prowadzony jest przez specjalistów z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Celem spotkania jest wyzwolenie kreatywności oraz nowego sposobu myślenia o przyszłości zawodowej. Uczestnicy poznają koncepcję rozwoju zawodowego, modele kariery oraz etapy planowania drogi zawodowej. W trakcie zajęć uczestnicy będą mogli dodatkowo wypełnić kwestionariusz Scheina w celu określenia rodzaju kariery zawodowej, bądź potwierdzenia dokonanych wyborów.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną bądź kontakt telefoniczny z:
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
tel. 012/ 42 40 738
e-mail: centrum@wup-krakow.pl

Formularz zapisów oraz więcej informacji dotyczących wykładów otwartych znajduje się na stronie www.cibie.pl w dziale Aktualności.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę