25 maj '22

Polskie banki wobec aktualnych i przyszłych wyzwań

Polskie banki wobec aktualnych i przyszłych wyzwań

Polskie banki wobec aktualnych i przyszłych wyzwań” – zapraszamy do udziału w ogólnopolskim wykładzie online Krzysztofa Pietraszkiewicza Prezesa Związku Banków Polskich 

Wykład online odbędzie się w czwartek 2 czerwca 2022r. o godz. 13.00

Temat: Polskie banki wobec aktualnych i przyszłych wyzwań

Czas trwania wykładu: 45 minut + 15 minut sesja pytań i odpowiedzi

Prowadzący wykład: Krzysztof Pietraszkiewicz – Prezes Związku Banków Polskich

Sentencja:

„Dziś stoimy wobec wielu zagrożeń, wyzwań ale też szans. Musimy sprostać wyzwaniom a szanse umiejętnie wykorzystać”

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu:

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni oraz adres e-mail):

https://bde.clickmeeting.com/polskie-banki-wobec-aktualnych-i-przyszlych-wyzwan-wyklad-prezesa-zbp-krzysztofa-pietraszkiewicza/register

lub short link do rejestracji do mediów społecznościowych:

www.nzb.pl/wyklad_ZBP

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę