7 lis '07

Polsko-Niemieckie Targi Pracy i Praktyk viadukt.07

Już po raz czwarty Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą organizuje w dniu 22 listopada 2007 Polsko-Niemieckie Targi Pracy i Praktyk viadukt.07. Z uwagi na swe przygraniczne położenie Frankfurt nad Odrą jest idealnym miejscem dla przedsięwzięcia umożliwiającego firmom pozyskanie praktykantów i pracowników o interkulturowych kompetencjach, wielu z nich to absolwenci Uniwersytetu Europejskiego Viadrina.

Polsko-Niemieckie Targi Pracy i Praktyk wyróżniają się na tle innych imprez rekrutacyjnych poprzez udostępnienie firmom wielu dodatkowych opcji. Aż 10 przedsiębiorstw zdecydowało się na przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z wcześniej wybranymi kandydatami podczas trwania targów. Aby wziąć udział w rozmowach kwalifikacyjnych, należy wysłać do 9 listopada zgłoszenie na adres info@viadukt.org.

Wykłady i warsztaty po polsku, angielsku i niemiecku przygotowują m.in. Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Capgemini, Google, Peek&Cloppenburg, Praktiker. Dzień targów zostanie zakończony dyskusją panelową w języku niemieckim z przedstawicielami pracodawców ze świata polityki, gospodarki i nauki na temat: „Bachelor, Master, semestr zagraniczny, praktyki – co jest tak naprawdę ważne?”

Wszystkie informacje dotyczące wystawców, organizatorów i programu ramowego targów viadukt.07 dostępne są pod adresem www.viadukt.org.

Patroni: Ulrich Junghanns, Minister Gospodarki Brandenburgii;
Dr. Marek Prawda, Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Republice
Federalnej Niemiec
Data: 22. listopada 2007
Miejsce: Uniwersytet Europejski Viadrina, budynek hrabiny Dönhoff, Europa-Platz 1,
Frankfurt nad Odrą
Termin: godz. 10-17

Dalszych informacji mogą Państwo zasięgnąć na naszej stronie internetowej lub telefonicznie
www.viadukt.org /telefon: +49 335/5534-2367
Osoby kontaktowe: Ewa Dąbrowska i Carolin Flehmig (koordynatorki viadukt.07)


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę