20 mar '14

„Poradnik Praca”

Czy wiesz, że:

• 90% pracodawców poszukujących pracowników, potrzebuje ich w ramach rotacji na już istniejących stanowiskach? Odsetek nowych posad od lat jest na tym samym poziomie – ok. 10%. Wzrasta więc znaczenie kompetencji i umiejętności kandydatów. Chcesz wiedzieć jakich?

• Mimo wysokiego bezrobocia, pracodawcy napotykają trudności w obsadzaniu aż 1/3 stanowisk? Dlaczego tak trudno pracodawcom znaleźć odpowiedniego pracownika?

• W 2012 r. w przypadku aż 68% ofert pracy związanych ze stanowiskami specjalistycznymi i kierowniczymi pracodawcy wymagali od kandydatów listu motywacyjnego? Jak uniknąć najczęstszych błędów i niechciany obowiązek przekuć w sukces?

• U jednego z kluczowych pracodawców z obszaru FMCG większość praktykantów po zakończeniu studiów otrzymuje propozycję stałej pracy? Chcesz wiedzieć, jaka to firma i jak przebrnąć przez sito rekrutacyjne w tej i 9 innych branżach?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w najnowszym „Poradniku Praca”. „Poradnik Praca” to kompendium zawierające praktyczne porady, wskazówki pracodawców oraz analizę obecnego rynku pracy w podziale na 10 branż.
Mamy nadzieję, że "Poradnik Praca" pomoże ci odpowiednio zaplanować karierę zawodową i zdobyć wymarzoną pracę.

http://www.praca.pl/poradnik/


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę