19 paź '09

Poznaj możliwości rozwoju zawodowego. Przyjdź na Targi Pracy UEK!

Szukasz pracy, praktyki, stażu? Chcesz poznać swoje kompetencje zawodowe i odpowiadające im aktualne oferty pracy? Już pracujesz, ale nie wiesz, jak zaplanować ścieżkę dalszej kariery zawodowej? Jeśli choć na jedno z ww. pytań odpowiedziałeś tak – nie może Cię zabraknąć na Targach Pracy, organizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Targi, organizowane corocznie przez Akademickie Centrum Kariery UEK, odbędą się 22 października br. (czwartek), w godz. 10.00–16.00, w pawilonie dydaktyczno-sportowym UEK przy ul. Rakowickiej 27. To najlepsza okazja, by w jednym miejscu i czasie poznać aktualne oferty pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć dokumenty aplikacyjne, otrzymać katalog targowy oraz materiały informacyjne przygotowane przez pracodawców.
Podczas Targów Pracy będzie można także dowiedzieć się, jak uzyskać stypendia naukowe, artystyczne, sportowe i dla osób niepełnosprawnych w Małopolskiej Fundacji Stypendialnej – Sapere Auso, czy jak założyć własną firmę z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości. Program imprezy jest obszerny – swoją ofertę zaprezentuje około 40 firm z branży FMCG, finansów, rachunkowości, IT, doradztwa personalnego, konsultingu, produkcji i handlu. Odbędzie się także wiele ciekawych prezentacji, prowadzonych przez takie firmy, jak: State Street Services (Poland) Limited Sp. z o.o., Capgemini Polska Sp. z o.o., Electrolux Poland Sp. z o.o., PMI Service Center Europe Sp. z o.o., Hitachi Data Systems (Polska) Sp. z o.o., Shell Polska Sp. z o.o., Stowarzyszenie Manko.
– Mam nadzieję, że Targi Pracy przyniosą wiele korzyści odwiedzającym je studentom i absolwentom poszukującym ciekawej i wymarzonej pracy, a tym, którzy jeszcze nie szukają konkretnej oferty, pomogą poznać realia rynku pracy i wymagania pracodawców – mówi Maja Timler-Świech, kierownik ACK. Odwiedzający targi będą mogli skorzystać z porad agencji pośrednictwa pracy i osób specjalizujących się w doradztwie personalnym. Jak co roku przy pomocy specjalistów będzie można świadomie zaplanować swój rozwój zawodowy czy przygotować się do udziału w procesie rekrutacji – dla osób poszukujących pracy to nieocenione korzyści. Ponadto podczas Targów Pracy na stoisku Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji – Centrum Integracja Kraków osoby niepełnosprawne oraz pracodawcy będą mogli uzyskać informacje na temat projektów aktywizacji zawodowej oraz o możliwościach i formach zatrudnienia.
W zeszłym roku targi odwiedziło około 7000 osób. To dowód, że podejmowana przez Uczelnię inicjatywa jest niezmiernie potrzebna. Aby ją jak najlepiej wykorzystać, warto wcześniej zapoznać się z programem targów oraz przygotować CV, dzięki któremu wypełnianie aplikacji przygotowanych przez pracodawców będzie dużo prostsze.
Szczegółowe informacje: www.kariery.uek.krakow.pl.
Serdecznie zapraszamy!

Patronat honorowy nad Targami Pracy objęli:
mgr inż. Andrzej Martynuska – Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Piotr Baran – prezes Zarządu Małopolskiego Związku Pracodawców, Wacław Andruszko – Dyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, prof. dr hab. Roman Niestrój – Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

PROGRAM TARGÓW PRACY
10.00 Otwarcie Targów Pracy
10.30 Oficjalne otwarcie Targów Pracy przez JM prof. dr. hab. Romana Niestroja
– Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

PREZENTACJE
10.30 „Kariera po japońsku" – Hitachi Data Systems (Polska) Sp. z o.o. Oddział w Krakowie – sala nr 6
11.30 „Knowing me, knowing you" – Electrolux Poland Sp. z o.o. Global Shared Service Centre – sala nr 5
12.00 „Capgemini: Razem. Uwolnij Swoją Energię" – Capgemini Polska Sp. z o.o. – sala nr 6
13.00 „Interactive Funds Industry Investment Game – What role will you play?" – State Street Services (Poland) Limited Sp. z o.o. – sala nr 5
13.30 „A look into the world of PMI Service Center Europe"
– PMI Service Center Europe Sp. z o.o. – sala nr 6
14.30 "Organizacje pozarządowe drogą do kariery" – Stowarzyszenie Manko,
"Doświadczenie na wyciągnięcie ręki na Twojej uczelni" – Sekcja Promocji UEK – sala nr 5

Zgłoszenia na prezentacje oraz warsztat należy przesyłać na adres:
targi@uek.krakow.pl w temacie wiadomości podając nazwę firmy.

Prezentacje odbędą się w pawilonie dydaktyczno-sportowym.
Serdecznie zapraszamy!


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę